YÜKLENİYOR

Netflix

ÜCRETSİZ
EDİTÖR
ZİYARETÇİ

Windows Phone için Sınırsız Film ve Dizi İzleme Uygulaması

Netflix, dünya genelinde en çok izlenen dizi ve en yeni filmleri tek bir üyelik satın alarak tüm cihazlarınızdan izleyebileceğiniz bir platform ve Windows Phone platformunda da resmi uygulaması karşımıza çıkıyor.

Netflix Türkiye’ye henüz yeni açıldığından arayüzün Türkçe olmamasını, Türkçe altyazılı izleme opsiyonu sunan film ve dizilerin azlığını hoş görebiliriz. Ülke bazlı içerik sunan Netflix’de her kategoride her yaşta kullanıcıya özel filmler bulunuyor. Platformu benzerlerinden ayıran önemli noktalardan birisi de tüm cihazlarda var olması. Standart veya Premium bir üyelik satın aldığınız vakit ister bilgisayarınızdan, ister mobil cihazlarınızdan, ister akıllı televizyonunuzdan, isterseniz de oyun konsolunuzdan Netflix’in üyeliğiniz kapsamında sunduğu tüm içeriklere erişebiliyorsunuz. Daha da güzeli bir cihazınızda yarım bıraktığınız filme diğer cihazınızda kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Abonelik modelli çalışan Netflix’in Windows platformuna çıkardığı uygulaması evrensel nitelik taşıyor. Yani telefonunuza indirdiğiniz vakit aynı zamanda bilgisayarınıza da indirmiş oluyorsunuz. Üç farklı üyelik seçeneğiniz bulunuyor ve 1 ay boyunca Netflix’in tüm içeriğinden ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz. Dilediğiniz zaman üyelikten ayrılma şansına sahipsiniz.

A'dan Z'ye Netflix

DEVAMINI OKU
Erkan Calp Erkan Calp

Benzer İçerikler

Geliştiricinin Diğer Ürünleri

TÜMÜ
YORUMU GÖSTER