YÜKLENİYOR

MP3 Stream Editor

DENEME SÜRÜMÜ
EDİTÖR
ZİYARETÇİ

Windows için Mp3 Düzenleme Programı

MP3 Stream Editor, gelişmiş bir Mp3 düzenleme programıdır.

Mp3'lerinizin kalitesini bozmadan istediğiniz yerden kesebilir, ayırabilir ve birbirlerine ekleyebilirsiniz. Program AC3, ACC, MP4, Flac ve Opus ses dosyalarını düzenleme imkanı sunmakla birlikte bu dosyalar üzerinden kopyalama, yapıştırma ve ses düzeylerini değiştirme özelliklerini de bulunduruyor.

Ayrıca MP3 Stream Editor'u kullanarak MP3, MP2, AAC,MP4, WMA, Flac, Ogg Vorbis ve Opus ses dosyalarına dönüştürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Programın güzel özelliklerinden birtanesi ise, MP3/WMA/WAV/Flac/AAC/MP4 ses yayınlarında duyduğunuzu tamamen aynı kalitede kaydedebilmesi. Bu sayede internet üzerinden dinlediğiniz ve beğendiniz şarkıları canlı olarak kaydedebilirsiniz.

Uygulama ile birlikte ses dosyalarının etiketlerini ve isimlerini tekil veya toplu olarak gerçekleştirmek de mümkün.

MP3 Stream Editor ile birlikte ses dosyalarıyla ilgili yapmak istediğiniz neredeyse tüm işlemleri, programın gelişmiş özellikleri sayesinde yapabilirsiniz.

Bu kullanışlı ve etkileyici programın ücretsiz deneme sürümünü indirerek 25 gün boyunca kullanabilirsiniz. Özellikle Mp3 dosyaları ile uğraşanların beklentilerini tam olarak karşılayacağına inandığım  bu programı herkesin kullanmasını tavsiye ederim.

Ayrıca internetten müzik indirmek istiyorsanız, size yardımcı olabilecek olan mp3 indir sayfamızı ziyaret ederek oldukça kullanışlı olan paylaşım programını indirebilirsiniz.

DEVAMINI OKU
Barış YANIK Barış YANIK

Benzer İçerikler

Geliştiricinin Diğer Ürünleri

TÜMÜ
YORUMU GÖSTER