WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Editör
40 Üye
Android İçin Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması DAHA FAZLA GÖSTER

WhatsApp, sahip olduğu bir milyardan fazla aktif kullanıcısıyla şüphesiz ki dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olarak dikkat çekmektedir.

Android telefonlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama yardımıyla, arkadaşlarınız ve tüm sevdiklerinizle mesajlaşabilir, konuşabilir hatta görüntülü olarak iletişim kurabilirsiniz.

Piyasada LINE, WeChat, Viber, Tango, BiP Messenger gibi güçlü rakipleri olmasına karşın, sürekli olarak güncellenmesi ve sahip olduğu özellikler arasına yenilerini eklemesi nedeniyle zirvedeki yerini kimseye kaptırmayacak gibi görünüyor.

Çapraz platform desteği sayesinde iOS, Windows Phone, Windows ve hatta tarayıcılarınız üzerinde bile kullanabildiğiniz WhatsApp, bu sayede çevrenizdeki insanlar hangi mobil cihazı kullanıyor olurlarsa olsunlar, onlarla kolayca etkileşim halinde kalmanıza da olanak sağlıyor.

Aşağıda da görebileceğiniz üzere, sahip olduğu birçok gelişmiş özelliği ile bir mesajlaşma uygulamasında aradığınız her tür yeniliği sizlere sunan uygulama, şimdiye kadar henüz kullanmadıysanız mutlaka denemeniz gereken mobil uygulamaların başında yer alıyor.

Hala Android cihazlarınız üzerine indirmediyseniz, indirme menüsünde yer alan; WhatsApp İndir, WhatsApp APK veya WhatsApp BETA APK bağlantıları yardımıyla uygulamanın ihtiyaç duyduğunuz sürümünü kolayca indirerek, ücretsiz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca WhatsApp ile ilgili merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını "WhatsApp ile İlgili Merak Ettiğiniz Sorular ve Cevapları" yazımızda bulabilirsiniz.

WhatsApp Özellikleri:

 • Fotoğraf, video, ses ve belge gönderme
 • Konum, kişiler ve durum paylaşma
 • Grup sohbetleri
 • Sesli ve görüntülü arama yapma
 • Bildirim desteği
 • Çapraz platform desteği
 • Kullanabilir web sürümü
Detaylı Bilgiler
Boyut:
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
G. Hafta / Toplam:
9126 / 7020356
Gereklilik:
Android 2.1 ve üstü
Üretici:
WhatsApp Inc.
Kategori:
İletişim
Versiyon:
2.17.127
Yorumlar (562)
 • melek - 2017-06-17 13:54:30

  artık bıktım gerçekten whatsap açılmıyor sürekli güçlenmesi gerekiyor bu durum hiç hoş deil whatsap yok die agliyorummmnmmmmmm lütfen geri getirin ingaaaa ıngaaaaa

 • nokıa - 2017-04-21 18:18:35

  symbian desteğini haziranda kesmekle bakalım elinize ne geçecek. Bedava almadık bu telefonları

 • Sedanur şahin - 2017-03-09 23:36:37

  Hiç beğenmedim eski sürümü daha güzeldi hem kafa karıştırıcı durum da öyle yenisinden hiçbirşey anlamadım lütfen eskisini geri yukleyin

Masaüstü Sürüm - CNT İnteraktif A.Ş.