Point To Point
Point To Point
Editör
iPhone ve iPad için Matematiksel Bulmaca Oyunu DAHA FAZLA GÖSTER

Point To Point, iOS cihazlarınız iPhone ve iPad üzerinde oynayabileceğiniz matematiksel işlemlere ve görsel zekaya dayanan benzersiz bir bulmaca oyunudur.

Eğer matematiği ve farklı bulmaca oyunlarını seviyorsanız, mutlaka denemeniz gereken bir oyun olan Point to Point'i oynarken dakikaların hatta saatlerin nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz bile.

Oyunda temel amacınız ekran üzerinde yer alan noktaları belli kurallar dahilinde en az denemeyle birleştirmeye çalışmaktır. Peki nedir bu kurallar? Ekran üzerinde yer alan her noktanın üzerinde farklı rakamlar yer almaktadır ve bu rakamlar o noktanın ekran üzerinde yer alan diğer kaç adet noktayla aralarında bağlantı olması gerektiğini göstermektedir.

Anlayacağınız ekran üzerindeki noktalar arasında bağlantılar kurmaya ve tüm noktaların üzerinde yer alan rakamları 0'lamaya çalışacağımız oyunda, sadece tek bir çözüm yolu değil, birçok çözüm yolu yer almaktadır. Bu tamamen sizin ekran üzerindeki rakamları ve bağlantıları tam anlamıyla görerek yorumlamanızla ilgili.

Matematiksel bir zeka ve bulmaca oyunu deneyimi yaşamak isteyen tüm iOS kullanıcılarının Point to Point'i mutlaka denemelerini öneririm.

Detaylı Bilgiler
Boyut:
9.5 MB
Dil Desteği:
İngilizce
G. Hafta / Toplam:
0 / 68
Gereklilik:
iOS 5.0 ve Üzeri
Üretici:
Emre DAGLI
Kategori:
Bulmaca
Versiyon:
1.0
Yorumlar (0)

Masaüstü Sürüm - CNT İnteraktif A.Ş.