YÜKLENİYOR
Netflix’s The Chilling Adventures of Sabrina’dan İlk Fragman

Netflix’s Chilling Adventures of Sabrina’dan İlk Fragman

Hollywood’un dev stüdyolarına kafa tutan Netflix, oldukça iddialı bir yapımla daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Popüler çevrimiçi yayın platformu, yeni dizisi Chilling Adventures of Sabrina'nın ilk fragmanını paylaştı. 

Archie Comics’in en sevilen çizgi roman serilerinden Chilling Adventures of Sabrina, televizyon uyarlamasıyla izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Netflix’in yeni fantastik serisi, yarı cadı yarı ölümlü bir genç kız olan Sabrina Spellman'ın maceralarına dayanıyor. 

Aynı adlı çizgi romandan uyarlanan dizi, 1990'ların sonlarında ABC ve The WB'de yayınlanan Sabrina the Teenage Witch serisinden uzak olacak. Sabrina, güçlerini kullanmayı öğrenirken, aynı zamanda sevdiklerini korumak için karanlık güçlerle zorlu bir savaşa girecek. 

Chilling Adventures of Sabrina’da başrol, 18 yaşındaki genç oyuncu Kiernan Shipka’ya emanet. Dizinin oyuncu kadrosunda yer diğer isimler ise Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo, Michelle Gomez, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Ross Lynch ve Bronson Pinchot.

Dizinin senaryosunu Archie Comics'in baş yaratıcı idarecisi olan Roberto Aguirre-Sacasa kaleme alıyor. Netflix’ten ilk iki sezon onayını alan yapımın showrunner tarafında ise Greg Berlanti, Sarah Schechter ve Jon Goldwater bulunuyor. 

Chilling Adventures of Sabrina, 26 Ekim’de Netflix’te yayınlanacak. 

Daredevil’ın Üçüncü Sezonundan İlk Fragman Geldi İnternet Daredevil’ın Üçüncü Sezonundan İlk Fragman Geldi

The Witcher Dizisinin Çıkış Tarihi Belli Oldu Oyun The Witcher Dizisinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Stranger Things’in 3. Sezonundan Önemli İpuçları İnternet Stranger Things’in 3. Sezonundan Önemli İpuçları

YORUMU GÖSTER