Grand Theft Auto: San Andreas
Grand Theft Auto: San Andreas
Editör
7 Üye
Windows 8.1 için GTA Oyunu DAHA FAZLA GÖSTER

Grand Theft Auto: San Andreas ilk olarak Rockstar Games tarafından 2004 yılında dönemin oyun konsolları ve bilgisayarlar için yayınlanmış olan ve milyonlarca oyun sever tarafından oynanarak bir klasik olmuş efsane oyunun Windows 8.1 işletim sistemine uyarlanmış versiyonudur.

Orjinal GTA San Andreas oyununu masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarımızda oynamak istediğimizde bu çözünürlük uyuşmazlıkları ve ekran kartı uyuşmazlıkları gibi problemlerden ötürü mümkün olmamaktaydı. Bu nedenle GTA San Andreas oyununun yenilenmiş bir versiyonuna ihtiyaç duyuluyordu.

Grand Theft Auto: San Andreas'ın Windows 8.1 versiyonu bize aynı eğlenceyi gelişmiş teknik özelliklerle sunmakta. Oyunda Carl Johnson adlı kahramanımızın hikayesine tanık oluyoruz. Carl, birkaç sene önce çocukluğunun geçtiği Los Santos'tan ayrılarak kendi yolunu çizmeye çalışmıştır. Los Santos suç, uyuşturucu ve yolsuzluğun hakim olduğu bir bataklık halindedir.

Carl Johnson'ın Los Santos'tan ayrı kaldığı 5 yılın ardından annesinin öldürüldüğü haberini alıyor ve Los Santos'a geri dönmek zorunda kalıyor. Carl'ın ailesi dağılmış, arkadaşları ise kıyametin eşiğine gelmiştir. Carl'ın Los Santos'a ayak basmasıyla birlikte yolsuz polislerin onu cinayetle suçlaması ise herşeye tuz biber oluyor ve Carl artık San Andreas eyaletini suçtan arındırmaya ve düzeni sağlamaya yemin ediyor.

Grand Theft Auto: San Andreas'ta geliştirilen özellikler şunlardır:

 • Yenilenmiş yüksek çözünürlüklü grafikler, ışıklandırmalar, zenginleştirilmiş renk paleti ve geliştirilmiş karakter modelleri
 • Farklı kontrol şemaları, kolay kontrol yapısı
 • Ayarlanabilir grafik seçenekleri 

Grand Theft Auto: San Andreas oyun severlere geniş bir açık dünya ve uzun bir oyun süresi sunuyor. Oyunda ana görevlerin peşinde koşabileceğimiz gibi serbest bir şekilde San Andreas'ın 3 önemli şehri olan Los Santos, San Fierro ve Las Venturas'ı keşfedebilmekteyiz.

Detaylı Bilgiler
Boyut:
1.85 GB
Lisans:
TL11.99
Dil Desteği:
İngilizce
G. Hafta / Toplam:
1468 / 224366
İşletim Sistemi:
Win8.1
Gereklilik:
Windows 8.1
Üretici:
Rockstar Games
Kategori:
Aksiyon
Versiyon:
Yorumlar (19)
 • Ziyaretçi - 2017-02-19 17:08:28

  windows 10 da çalışırmı Can???

 • gogle kullanıcısı - 2017-01-24 16:01:15

  gta kaç bu gta 5se süper gta 5 deilse gta4 se oda iyionlinemı

 • seyfettin - 2016-10-10 21:03:55

  cok güzel biroyundaha önce vardı

Masaüstü Sürüm - CNT İnteraktif A.Ş.