KATEGORİLER
GoldBug Instant Messenger
GoldBug Instant Messenger
Editör
Güvenli ve Hızlı Anlık Mesajlaşma Programı DAHA FAZLA GÖSTER

İnternet üzerinden sohbet etmek ve dosya paylaşımları gerçekleştirmek için kullanılan pek çok program, maalesef olması gerektiği kadar güvenli değil ve bu durum devletlerin, özel kuruluşların ve hackerların kullanıcıların kişisel bilgilerine hiç vakit kaybetmeden ulaşabilmelerini sağlıyor. Ancak GoldBug Instant Messenger programı, bu sorunun üstesinden gelmek isteyen kullanıcılar için en iyi çözümlerden birisi haline geliyor ve en güvenli şekilde anlık mesajlar gönderebilmenize imkan tanıyor.

Programın arayüzü her ne kadar modern zaman uygulamaları kadar çekici olmasa da basit ve anlaşılır olduğu için kullanırken herhangi bir zorluk yaşayacağınızı sanmıyorum. Hem birebir sohbetler için olanaklar tanıması, hem de chat sunucusu aracı barındırması sayesinde toplu sohbetlere imkan vermesi uygulamanın güvenliğin yanında kullanıcı deneyimine de önem verdiğinin bir göstergesi.

Sohbetlerin yanında dosya paylaşımlarına da izin veren uygulama, böylece arkadaşlar arasında film ya da büyük dosyaların güvenli bir şekilde transfer edilmesi için gereken uygulamalar arasına katılıyor.

Mesajlaşmalar sırasında herhangi bir sorunun yaşanmaması nedeniyle programın yeterince stabil bir şekilde çalıştığını söyleyebilirim. Fakat bu durum için her iki tarafın da aktif ve sorunsuz bir internet bağlantısına sahip olması gerekmekte. Ayrıca programın detaylarına biraz indiğinizde basitliğin kaybolarak daha karmaşık bir yapıya kendini bırakması temel düzey kullanıcılar için biraz zorlayıcı olacaktır.

Detaylı Bilgiler
Boyut:
122.09 MB
Dil Desteği:
İngilizce
G. Hafta / Toplam:
1 / 1828
İşletim Sistemi:
Win8 / Win7 / Vista / WinXP / Win8.1
Üretici:
GoldBug.sf.net
Versiyon:
0.9.09.3343
Yorumlar (2)

Masaüstü Sürüm - CNT İnteraktif A.Ş.