Euro Truck Simulator 2
Euro Truck Simulator 2
Editör
478 Üye
Tır Simülasyon Oyunu DAHA FAZLA GÖSTER

Euro Truck Simulator 2 merakla beklenen Euro Truck devam oyunudur. Yeni oyunla birlikte daha gelişmiş grafikler ve daha geniş bir yol haritası bizleri bekliyor. Avrupa'nın karayollarında tırlarımızla seyahat edebileceğiz.

Piyasada birçok kamyon ve tır simülasyon oyunu bulunmasına rağmen ETS aralarında en çok sevilenlerdendir. Bu nedenledir ki firma yetkilileri oyunculara yepyeni bir Euro Truck deneyimi yaşatabilmek için oyunun ikincisini hazırlamışlar. Scania, Renault ve MAN gibi birçok şirkete ait kamyonlar lisanslı olarak oyunda yerini almakta. Oyun içerisinde istediğiniz şekilde özelleştirmeler yaparak kamyon ve tırlarınız da performans artışı sağlayabilirsiniz.

Geliştiricinin yeni nesil simülasyon oyunu American Truck Simulator'ı denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak oyunun demosunu indirebilirsiniz:

İngiltere, Belçika, İtalya, Hollanda ve Polonya'nın da aralarında bulunduğu 60 tane şehir Euro Truck Simulator 2 de yerini almaktadır. Sizin oyun içerisindeki görevinizin kıtalar arası sevkiyatları zamanında yapan bir nakliye şirketi inşa etmektir.

Euro Truck Simulator 2 gördüğümüz kadarıyla şu an için piyasada ki en iyi grafiklere sahip kamyon simülasyon oyunu diyebiliriz. Özellikle kamyon simülasyonu oyunlarını seven oyuncular için tavsiye ediyoruz.

izle Euro Truck Simulator 2 Çıkış Videosu

Turuncu Levye ekibinin oyun için hazırladığı bu eğlenceli inceleme videosunu seyrederek oyun hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz:
Euro Truck Simulator 2 (GT Force) #1 - Acemi Şoför

Not: Sitemiz üzerindeki indirme bağlantısı sizi oyunu direkt olarak indirebileceğiniz kaynak üzerine yönlendirmektedir. Gittiğiniz sayfa üzerinde aşağıda göreceğiniz üzere okla gösterilen linklere tıklayarak karşınıza çıkan "Download" tuşuna tıklayarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Birinci ve üçüncü sıradkai indirme linkleri direkt indirme yaparken, orta yani ikinci sıradaki dosya ETS 2'nin torrent indirme linkidir.

ETS 2 İndir

Detaylı Bilgiler
Boyut:
1.37 GB
Dil Desteği:
Türkçe İngilizce
G. Hafta / Toplam:
8567 / 3702760
İşletim Sistemi:
Win7 / Vista / WinXP
Üretici:
SCS Software
Kategori:
Simülasyon
Versiyon:
1.18.1.3
Yorumlar (1114)
  • MERT UGUZ - 2017-07-16 22:50:18

    muslum sahın oyun paralı olmassa oyun yapan fırma nasıl para kazanak

  • müslüm şahin - 2017-07-04 13:58:12

    bu oyunu kim kurmuşsa şikayet edeceğim çünkü bu oyun çok güzel ama isteyen vatandaşlarımızda bu oyunu çok istiyordur ama oyun ücretli olduğu için oyunu hiçbir vatandaşlarımız keyifle oynayamıyor bu sorun en kısa zamanda ücretsiz olmassa bu dilekçeyi recep tayip erdoğana yazıp şikayet edeceğim ben bu oyunu tüm vatandaşlarımızında rahatlıkla oynamasını istiyorum sizde bide oyun indirmeli olsun oyunu indirdigimizde geri hemen kapalıyor

  • nusret veliyev - 2017-06-22 09:22:54

    kac saate iner kac saatev iner bu

Masaüstü Sürüm - CNT İnteraktif A.Ş.