Cheat Engine
Cheat Engine
Editör
202 Üye
Oyun Hile Programı DAHA FAZLA GÖSTER

Cheat Engine, açık kaynak kodlu olarak geliştirilen profesyonel bir oyun hile programıdır. Windows işletim sistemi altında çalıştırdığınız oyunlar üzerinde değişiklikler yapmanıza olanak sağlayan Cheat Engine ile oyunların zorluk ayarlarına doğrudan müdahale edebilirsiniz.

Örneğin oynadığınız oyunlar artık size kolay gelmeye başladıysa ve 100 can puanı size çok geliyorsa, kendinizi denemek adına can puanlarınızı düşürebilir veya bunun tam tersini yaparak oyunu daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Tüm bunların dışında Cheat Engine içerisinde yer alan kullanışlı araçlar yardımıyla popüler tarayıcı oyunları üzerinde bile hile yapmak mümkün. Hatta oyunlar üzerinde gördüğünüz hataları bile Cheat Engine indirerek düzeltebilirsiniz.

Program içerisinde yer alan memory scanner özelliği sayesinde seçmiş olduğunuz oyun üzerinde hangi ayarları değiştirebileceğinizle ilgili karşınıza gelen liste üzerinden gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Ayrıca program içerisinde hata ayıklama (debugger), çevirici (assembler), ters çevirici (dissambler), hız hilesi (speedhack), trainer oluşturucu, Direct 3D işleme araçları, sistem kontrol araçları ve çok daha fazla araç bir arada yer almaktadır.

Oyunlar üzerinde profesyonel olarak hile yapmanıza olanak sağlayacak olan bu başarılı yazılımı tüm oyun severlerin bir kez de olsa mutlaka denemesi gerektiğini düşünüyorum.

Not: Program kurulumu sırasında karşınıza gelecek üçüncü parti yazılım tekliflerine dikkat ediniz.

Detaylı Bilgiler
Boyut:
10.34 MB
Dil Desteği:
İngilizce
G. Hafta / Toplam:
1768 / 2768071
İşletim Sistemi:
Win8 / Win7 / Vista / WinXP
Üretici:
Dark Byte
Kategori:
Hile Programları
Versiyon:
6.5
Yorumlar (385)
  • ziyretçi - 2017-07-08 11:20:05

    cheat engine gayet iyi bir hack programı fakat kullanımı biraz zor herkeze önerdiğim bir hack programı

  • İSİMSİZ - 2017-04-14 23:36:04

    güzel uygulama gerçekten işe yarıyor ama bazen haat veriyor

  • MEHMET ÇEPİÇ - 2017-03-26 14:28:30

    HARİKA PROGRAM ELLERİNİZE SAGLIK

Masaüstü Sürüm - CNT İnteraktif A.Ş.