YÜKLENİYOR

Screen Grabber Free

ÜCRETSİZ
EDİTÖR
ZİYARETÇİ

BlackBerry için Ekran Görüntüsü Alma Uygulaması

Screen Grabber Free, BlackBerry'leri ile ekran görüntüsü almak isteyen kullanıcılara yardım etmek amacıyla geliştirilen başarılı bir uygulama. Kullanımı son derece basit olan uygulama sayesinde, oyun oynarken, bir internet sitesi üzerinde yada herhangi bir sayfa da cihazınızın ekran görüntüsünü alabiliyorsunuz.

Uygulama ile ister kendi işleriniz için, isterseniz de arkadaşlarınıza göndermek için ekran görüntüleri alabiliyorsunuz. Uygulamanın tek özelliği ekran görüntüsü almak da değil elbette. Ekran görüntülerini aldıktan sonra paylaşım olanağı da sunuyor ve ekran görüntülerini istediğiniz kişiler ile paylaşmanızı sağlıyor.

Aldığınız ekran görüntüleri üzerine herhangi bir filigran, logo yada yazı eklemeyen uygulama bu yönüyle de BlackBerry uygulama marketi üzerindeki diğer uygulamalardan ayrılıyor. Genellikle bu tür uygulamalarda belirli bir ücreti ödeyerek istediğiniz ekran görüntülerini alabilirsiniz.

Eğer BlackBerry'lerinizin ekran görüntülerini istediğiniz istediğiniz şekilde almak istiyorsanız Screen Grabber Free'yi hemen indirebilirsiniz.

DEVAMINI OKU
Barış YANIK Barış YANIK

Benzer İçerikler

Geliştiricinin Diğer Ürünleri

TÜMÜ
YORUMU GÖSTER