YÜKLENİYOR

Scorp

ÜCRETSİZ
EDİTÖR
ZİYARETÇİ

Android için Videolu Sosyal Medya Uygulaması

Scorp, pek çok uygulama ile benzerlik göstermesine rağmen tam olarak hiç biri olmayan ve hepsinden çok daha samimi bir Android sosyal medya uygulaması. Gündemdeki konular hakkında 15 saniyelik videolar çekerek fikir ve düşüncelerinizi aktarabileceğiniz uygulama üzerinde diğer kullanıcıların da çektikleri Scrop'ları izleyerek onları beğenebiliyor, video çekerek yanıt verebiliyor ve pek çok kişi ile samimi arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz.

Binlerce konu hakkında konuşulan Scorp üzerinde tüm kullanıcıların ilgisini çekebilecek yüzlerce içerik bulabileceğine eminim. Bu anlamda biraz Ekşisözlük ile benzerlik gösteren Scorp, yapı olarak Ekşisözlük'tan tamamen farklı.

Özgürce düşüncelerinizi ifade edebildiğiniz uygulamanın iPhone ve iPad versiyonundan sonra Android versiyonu da yayınlandı. Uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten sonra konunuzu seçip hemen 15 saniyelik videolarınızı çekebiliyorsunuz. Sonrasında iste çektiğiniz videoya karşılık diğer kullanıcılardan gelecek videoları bekleyin ve izleyin.

Futbol, magazin, politika, moda, kadınlar ya da aklınıza gelebilecek herhangi bir konu hakkında ilginizi çekecek onlarca içerik bulunan Scorp, günlük olarak takip ederek dahil olabileceğiniz keyifli ve samimi bir uygulama. Kısa süre içerisinde popüler olmayı başaran sosyaş medya uygulamalarından bir tanesi olmayı başaran Scorp üzerinde istediğiniz konuları bulamadığınız taktirde yeni konu açarak videonuzu çekebiliyorsunuz.

Farklı bir heyecan ve deneyim yaşatması nedeniyle çok tercih edildiğini öngördüğümüz Scorp'u hemen Android telefon ve tabletlerinize indirerek siz de bu samimi ortama dahil olun ve videolarınızı çekerek diğer kullanıcılarla etkişime geçin.

DEVAMINI OKU

Benzer İçerikler

Geliştiricinin Diğer Ürünleri

TÜMÜ
YORUMU GÖSTER