KATEGORİLER
Adobe Photoshop
Adobe Photoshop
Editör
153 Üye
Profesyonel Fotoğraf Düzenleme Programı DAHA FAZLA GÖSTER

Not: Adobe Photoshop CS6 indirmeleri bundan böyle Creative Cloud üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle Creative Cloud üzerinden indirmek istediğiniz Adobe Photoshop sürümünü seçerek indirme işlemine başlamanız gerekmektedir.

Adobe Photoshop CS6 kullanıma sunuldu. Pek çok yenilikle karşımıza gelen program özellikle geliştirdiği video editörüyle dikkat çekti.

En profesyonel resim düzenleme aracı olarak tanıdığımız Adobe Photoshop, yeni sürümü CS6 ile beraber video düzenleme araçlarını çeşitlendirdi ve geliştirdi. Kısacası bu sürüm video projesi hazırlayanların kalbini çalmayı hedefliyor. Video bölümüne video geçişleri, filtreler, ton ayarlamaları, ton tipi ve animasyonlar gibi yenilikler var. Bu yenilikler tek bir programdan ayrılmadan hem fotoğraf hem de video düzenlemesi yapabilmek için getirildi. 

Performans geliştirmelerinin öne çıktığı CS6 bu sürümde kullandığı "Mercury" grafik motoruyla daha hızlı ve akıcı bir çalışma ortamı yaratmanın peşinde. En çok kullanılan Photoshop araçları bu yeni grafik motoruyla yeniden tasarlandı ve ortaya daha yüksek bir performans çıktı. Bu sürümde "Patch" aracındaki gelişmeler ilgi çekici türden olacağa benziyor. Programı deneyeceklerin ilk test edecekleri araç kesinlikle "Patch" aracı olmalı.

Adobe Photoshop CS6 arayüzünde de değişikliğe gidilerek daha kullanışlı ve şık bir hale getirildi. Adobe'un 2012'nin ikinci yarısında kullanıma geçireceği "The Creative Cloud" ile birlikte Adobe Photoshop CS6 buluta taşınacak böylece programın lisans bilgileri, yedekleme seçenekleri gibi bazı işlemler internetten yapılabilecek.

Önemli! Adobe Photoshop CS6 kurulumunu yaptıktan sonra size ait Adobe ID ile kayıt olmanız gerekiyor.

Detaylı Bilgiler
Boyut:
659 KB
Dil Desteği:
İngilizce
G. Hafta / Toplam:
7011 / 3603679
İşletim Sistemi:
Win8 / Win7 / Vista / Win10 / Win8.1
Gereklilik:
Windows XP/Vista/7/8
Kategori:
Resim Editörleri
Versiyon:
CS6
Yorumlar (510)
  • bilinmeyen kişi - 2017-06-09 14:37:04

    indermek paralımı ?yoksa ücretsizmi?

  • barkın baydar - 2017-05-12 23:13:35

    açınca gelen e-mail şifre kısmına kendimiz hesap açıp onunla giriş yapıyoruz değil mi? çünkü bir hesap verilmemiş

  • Muhammed - 2017-04-15 23:39:45

    Youtube'daki kanalım için iyi geldi. Çok teşekkürler Tamindir!

Masaüstü Sürüm - CNT İnteraktif A.Ş.