KATEGORİLER
VPN Unlimited
VPN Unlimited
Editör
7 Üye
Engelli Sitelere Giriş Programı DAHA FAZLA GÖSTER

VPN Unlimited kullanıcılara engelli sitelere giriş yapma ve internette anonim gezinti yapabilme imkanı tanıyan bir VPN servisidir.

Özellikle ülkemizde sık yaşanan internet engellerini aşma ve yasaklı sitelere giriş yapma amacıyla kullanabileceğiniz VPN Unlimited sayesinde internet trafiğiniz yurt dışındaki başka bir bilgisayara yönlendirilmektedir. Bu sayede internete farklı bir coğrafi konumdan bağlanıyormuşsunuz gibi internette özgürçe dolaşabilirsiniz.

Ayrıca mobil cihazlarınız üzerinde ücretsiz VPN seçeneği için aşağıda yer alan uygulamaları da deneyebilirsiniz.

VPN Unlimited kullanıcılara kişisel bilgi güvenliklerini sağlama imkanı da veriyor. Uygulama gerçek IP adresiniz üzerinden yaptığınız veri alışverişini farklı bir bilgisayara yönlendirdiği için gerçek IP adresininz internet siteleri tarafından takip edilemiyor. Bu sayede kimlik hırsızlığından korunarak anonim gezinti yapabiliyoruz.

VPN Unlimited kolayca kullanılabilmekte. Programı kullanmak için ilk aşamada bir hesap yarattıktan sonra sihirbaz tabanlı arayüz size adım adım eşlik ediyor. Program uygun VPN ayarlarını tek bir tıklamayla yapabiliyor ve size sadece internete bağlanacağınız farklı coğrafi konumdaki sunucuyu seçmek kalıyor. Sağladığı bu kolay kullanım yönüyle Hotspot Shield VPN ve Zenmate alternatifi olarak kullanılabilecek programlar arasında yer alıyor.

Detaylı Bilgiler
Boyut:
24.3 MB
Dil Desteği:
İngilizce
G. Hafta / Toplam:
5858 / 309588
İşletim Sistemi:
Win8 / Win7 / Vista / WinXP / Win10 / Win8.1
Versiyon:
3.1.5
Yorumlar (13)
  • Bedirhan Serdar - 2017-01-25 22:06:01

    Beğendim gerçekten 10 üzerinden bi 9'u hakediyor :D

  • MitiSen - 2017-01-02 07:14:17

    Arkadaşlar program iyi güzel fakat işim bittikten sonra programı kapattığım zaman chrome kendi kendine kapanıyor.Açıyorum tekrar kapanıyor.Program açıkken bir sıkıntı yok.Programı sildim gene aynı sorun.Chrome silip tekrar yükledim gene aynı sorun.Yardımcı olursanız sevinirim.

  • Berk Altay - 2016-12-24 09:46:56

    Artıları çok,eksisi yok.Gayet güzel bir program,virüs yok bişey yok.Öneririm youtube vs giremeyenler için..

Masaüstü Sürüm - CNT İnteraktif A.Ş.